Methoda-Atlassian event 2018

 

Methoda-Atlassian Event

כנס הלקוחות השנתי של חברת מתודה בשיתוף חברת ATLASSIAN שהתקיים בסוף השבוע האחרון, משך אליו רבים מבכירי תעשיית התוכנה הישראלית ועימם נציגים מתעשיית התוכנה הבינלאומית.

 

בכנס הוצגו עקרונות חדשניים למימוש DevOps אשר יצר תרבות של חדשנות המעודדת שיתוף מלא בין צוותי תפעול הפיתוח התכנון והתחזוקה. לראשונה, צוותי פיתוח ותשתיות עובדים בשיתוף פעולה מלא, תוך שקיפות בכל התהליכים. משלב התכנון דרך יצירת הקוד והפקת התוצר, האינטגרציה, בניית סביבות וניהול "תשתית כקוד" המשתלבת בתהליכי העבודה הארגוניים כמקשה אחת. העבודה במודל בו קבוצת עובדים מלאה עובדת באמצעות כלי ניהול אחיד, בתהליך אינטגרטיבי משלב הפיתוח ועד להטעמתו אצל הלקוח, מאפשרת תהליכי שיפור תמידיים של המוצר ובסופו של דבר אפס תקלות וחסכון משמעותי במשאבים.

לראשונה מוטמעים תהליכים שכבר בשלב הפיתוח משקללים פידבק מהלקוח וכבר עם גמר הפיתוח הראשוני מתקבלות ההערות המאפשרות תיקונים עד למסירה הסופית.

 

יניב שושני, המשנה למנכ"ל מתודה ציין כי השימוש בכלי התוכנה של חברת ATLASSIAN מרחיב את מעגל המשתמשים שלו מדי יום. כאשר היקף השימוש גדל באופן משמעותי מעבר לצפוי.  יותר ארגוני ענק בוחרים להשתמש בפלטפורמה החדשנית בתוספת הכלים המקצועיים המגוונים המוצעים כמשלימים לו, כך נוצרה קהילת משתמשים משמעותית, העובדים יחדיו ובשיתוף פעולה.

שושני ציין כי בניגוד לעבר, השימוש בכלי התוכנה החדשניים מעודד שיתוף פעולה ולמידת עמיתים ובעיקר חיפוש אחר הדבר הבא בתחום.

מדובר במהפכה בעולם התוכנה שכן באמצעות הפלטפורמה של ATLASSIAN יש חבירה בין הפיתוח לתפעול לשירות וללקוח עצמו. מה שמאפשר חדשנות , קיצור זמני פיתוח, שיפור איכות והעלאה בשביעות הרצון ללקוח

 

הצוותים צריכים להיות משולבים ומולטידיספלינריים, זו התפיסה החדשה בעולם התוכנה. וזו התפיסה המנצחת והמובילה כיום. מפיתוח, לניטור, בקרה ויצירת מוצר איכותי המתעדכן בזמן אפס.

 

ולאד קאוולנטי, מנהל ערוצי הפצה ומכירה באירופה ואסיה בחברת ATLASSIAN שהתארח בכנס ציין בסיפוק רב את ההישגים העצומים של החברה תוך שנים ספורות. כיום משתמשים בתוכנה למעלה מ 112,000 ארגונים שונים ברחבי העולם, כאשר המוטו המרכזי של החברה הוא עבודה בשיתוף ופיתוח צוותים משלימים.

ולאד, הציג במסגרת הכנס את הפלטפורמה החדשנית STRIDE המגדירה איזורי עבודה לקבוצות מ ולמעשה מהווה מעבר לעולם של עבודת צוות ותקשורת בינאישית תוך יצירת מרחב סביבתי לפיתוח רעיונות.

 

מתוך לקוחות ATLASSIAN בישראל הציג ארז מרקוביץ מאמדוקס את תהליכי העבודה בחברה שהשתנו בהמשך לעבודה עם כלי התוכנה החדשניים.

גל פטאל, מחברת HP-Indigo  הציג גם הוא את התהליכים שהובילו לשימוש בתוכנה כאשר המוביל בהם היה יצירת ממשק עבודה אחד עבור הפלטפורמות השונות בחברה, תוך ייעול מערכות וחסכון.

 

אורחים נוספים שהרצו באירוע: יוג'ין שקרסקי מחברת ALM- Works, סרג'יו פרר מחברת XRAY ודיאנה טופל מחברת eazyBI.

 

נתראה בכנס הבא

 

 

Methoda-1002

Methoda-1124

Methoda-1190

Methoda-1222

Methoda-1271

Methoda-1296

Methoda-1316

Methoda-1348

Methoda-1366

Methoda-1432

Methoda-1470

Methoda-1504

 

 

 

 

מתעניין בנושא אחר

כתבו לנו מה אתם מחפשים

מלאו את הטופס ואנחנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים

מתעניין בנושא אחר

נגישות