מטה החברה

חברת מתודה הוקמה בשנת 1984, על ידי אשר יובל, המשמש כמנכ"ל ומנהל הידע בחברה. לצידו פועלת קבוצה נבחרת של מנהלים ונושאי משרה בכירים בחברה

אשר יובל, יושב ראש החברה

בעל תואר בכלכלה וסטטיסטיקה, האוניברסיטה העברית בירושלים. כיהן בעבר במספר תפקידי מפתח בתחום המחשוב, ביניהם: ממר"ם, מכון וייצמן למדע, ה- IBM Research Center ארה"ב, מחי"ש, איל"א ועוד. מוותיקי העוסקים במחשוב בישראל. מתמחה במתודולוגיות ALM, הנדסת תוכנה וניהול ידע. מייסד מתודה וממציא נוהל מפת"ח. משמש גם כמנהל מו"פ וניהול הידע בחברה.

Aharon_S

אהרן שבי, משנה למנכ"ל

בעל תואר בכלכלה ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן. לאהרון יש למעלה מ-30 שנה ניסיון בעולם IT בתחומים ניהוליים ועסקיים, שירות בצה"ל בממכ"א ועבודה בחברת נס בתפקידי ניהול בכירים. אהרון מוביל במתודה את תחום הייעוץ להנהלות IT בעולם התשתיות, פתרונות בענן, אסטרטגיה, מיקור חוץ ופיתוח עסקי

Haim_Levy

חיים לוי, סמנכ"ל, מנהל מגזר פיננסי.

חיים לוי הוא יועץ בכיר לניהול פרויקטים ולניהול איכות תוכנה. בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום המחשוב. כיהן בעבר כמנהל פיתוח בבית תוכנה גדול, מנהל אבטחת איכות ואבטחת מידע בארגון תעשייתי גדול ומנהל מתודולוגיות בדיקות ובדיקות עומסים וביצועים בחברת טלקומוניקציה גדולה. במתודה, מוביל חיים את הייעוץ למגזר הפיננסי, מדיניות IT (כפוף לרגולציות) ושירותי OCIO/PMO.

יניב שושני, מנכ"ל

בעל תואר ראשון בניהול ומדעי המחשב מהאוניברסיטה הפתוחה. למעלה מ- 15 שנה עוסק יניב בהגדרה, אפיון, פיתוח, הטמעה וניהול צוותים בתחום ניהול פרויקטים, ניהול ידע ותוכן ארגוני, תוך התבססות על הכלים המודרניים והחדישים בשוק. בתפקידו במתודה, מוביל יניב את החטיבה המתמחה בכלים של חברת Atlassian ובפרט JIRA – לתמיכה בפרויקטי Agile, DevOps, Less. כל אלה, בשילוב עם טכנולוגיות לניהול והפצה של תוכן ארגוני, מערכות ניהול פרויקטים, מחקר וסימולציה של נתונים ועוד. בעברו כיהן יניב כמנכ"ל חברת Live LINX וכמשנה למנכ"ל IFN מקבוצת יעל.

beky

 בקי ענר, מנהלת כספים

בקי נמנית על מייסדיה של מתודה ועובדת בחברה למעלה מ- 20 שנה. בראשית דרכה, טיפלה בקי במגוון רב של נושאים, כגון: הפקה ושיווק של מפת"ח, הנהלת חשבונות, קשרי לקוחות, משאבי אנוש, שכר ותרגום. בעשר השנים האחרונות משמשת בקי כמנהלת הכספים של החברה. בקי היא בעלת תואר ראשון במדעי הטבע (כימיה מורחב) ותואר שני במיקרוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית.

 liat

 ליאת שמח, מנהלת שיווק ומכירות

ליאת היא מוותיקי החברה ומלווה את התפתחות החברה מקרוב כבר מספר שנים רב. ליאת היא בעלת תואר ראשון במדעי החברה עם התמקדות בניהול. ליאת החלה דרכה בחברה כמנהלת המשרד האחראית על כל הנושאים הלוגיסטיים והארגוניים, ועברה בהדרגה לתחום השיווק והמכירות אותו היא מנהלת כבר מספר שנים. במסגרת תפקיד זה, אחראית ליאת על כלל נושאי השיווק והמכירות בחברה: שיווק דיגיטלי – הגדרת דרישות לאתר החברה והפעלתו לצרכיי השיווק, שיווק רוחבי, שיווק לפי פלחי שוק, שיווק אישי, מענה למכרזים, טיפול בהזדמנויות, הכנת עזרי שיווק, ייזום וארגון אירועי שיווק, מכירות מפת"ח, מכירות סדנאות ועוד.

מתעניין בנושא אחר

כתבו לנו מה אתם מחפשים

מלאו את הטופס ואנחנו נחזור אליכם עם פרטים נוספים

מתעניין בנושא אחר

נגישות